Znajdź i odwiedź Lefoko Centre
Lefoko Centre będzie zlokalizowane okolo 15 km od centrum Maun i od misji w Maun, nad rzeką Thamalakane (która nie zawsze płynie).

Dojazd 1: z Maun Secondary School jedź w stronę Kagiso Centre albo Tree Lodge. Możesz jechać nad rzeką cały czas (jeśli woda nie zalewa drogi), lub do Tree Lodge. Zaraz za Tree Lodge skręć w prawo i jedź aż do rzeki, potem w lewo nad rzeką i caly czas prosto. Ta droga jest piaszczysta, małym samochodem osobowym nie powinno się ryzykować.

Dojazd 2: Jeśli nie ma wody w rzece, można jechać z Maun w stronę Ghanzi na drodze asfaltowej. Skręcić do Sitatunga Camp (okolo 10 km) w lewo i potem w prawo na krzyżówce. Jechać aż do wioski nad rzeką, w prawo, za wioską skręcić w lewo do rzeki i przejechać rzekę (sucha) na drugą stronę.
Można tez jechać w stronę Ghanzi jeszcze dalej na głównej drodze, nie skręcać do Sitatungi ale jechać kilka kilometrow dalej do miejsca gdzie linia elektryczna przecina drogę, skręcić w lewo i jechać obok linii 800m (4x4 piach) do tej samej wioski. Dalej jak wyżej.

Centrum jest usytuowane przy linii elektrycznej.

Na razie czekamy jeszcze na ziemię (papiery i pozwolenia). Miejsce jest piękne, zieleń, drzewa - około 4,43 Ha.